نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی افسر اسدی + عکس های خانوادگی

عکس افسر اسدی

افسر اسدی متولد  ۱۳۳۶ بازیگر تئاتر و تلویزیون اهل ایران هستند. وی همسر اصغر همت می باشد. افسر اسدی کارش را با تئاتر شروع کرده و بعد وارد تلویزیون شد. در ادامه جدیدترین تصاویر و بیوگرافی افسر اسدی را خواهید دید.
ادامه مطلب
قدبلندترین افسر پلیس جهان با بیش از 2 متر قد +عکس
جاگدیپ سینگ با قد ۲ متر و ۲۸ سانتیمتری خود به عنوان قدبلندترین افسر پلیس جهان شناخته می‌شود.
اگر کسی دلش بخواهد با قدبلندترین افسر پلیس یک عکس سلفی بیندازد احتمالا به یک نردبان نیاز خواهد داشت چون قدبلندترین افسر پلیس در هند زندگی می‌کند و قدش 2 متر و 28 سانتیمتر است. جاگدیپ سینگ، افسر پلیس ترافیک شهر پنجاب هند ادعا می‌کند به عنوان بلندترین افسر پلیس جهان می‌تواند هر تخلفی که در خیابان‌های
با هم‌سایه‌ها رفتیم کلانتری.
اون دو تا خانوم با ماشین پلیس رفتن داخل. ما هم خواستیم بریم داخل که افسر کلانتری مانع شد و ما را بیرون کرد.
حدود پنجاه دقیقه بیرون جلوی کلانتری منتظر بودیم و نمی‌دانستیم که در کلانتری چه خبر است!
بعد از پنجاه دقیقه، فقط من را به داخل راه دادند.
افسر گفت تو این خانم را زدی؟
گفتم نه، من فقط از خودم دفاع کردم.
گفت این خانوما چیزای دیگه میگن.
گفتم دروغ میگن.
خانوما کلانتری رو گذاشتن روی سرشون و افسر با کلام تند آن ها را
چگونه افسر اخمو را به قهقهه بیندازیم ؟ 
هنگام پارک استاندارد به جای میزان کردن سر شیشه پاک کن با جدول،  سر مبارک  افسر را با جدول میزان کرده و ماشین آموزشگاه را در جوب بیندازید بدین صورت  افسر  چهل و پنج سانتی متر از صندلی به طرف بالا پرتاب خواهد شد  و تمام  سر نشینان به اتفاق هم یک موج مکزیکی خواهند رفت :)) 
البته من همچین کاری نکردم نگران نباشین یکی دیگه از بچه ها ماشینو انداخت تو جوی:)) 
بالاخره قبول شدم ⁦خدایا شکرت :) 
با سلام...
روز امتحان شهری رفتیم که سوار شیم سه تا دختر(زن) و پنج تا مرد(پسر) بودیم که سه تا دختر پشت نشستن و افسر گفت که یه مرد بیا جلو بشینه، ما پنج تا از استرس و اینکه ماشین پیشمون خاموش شه رفتیم پشت دیوار قایم شدیم و بعدش گفت هیچ مردی پیدا نمیشه ما گفتیم نه و بعدش همه ما مردا رو رد کرد و خانما رو قبول کرد. اخه این انصافه؟ افسر تو پیچ به من گفت دنده عقب برو سخت بود و منو رد کرد. شرمنده که بد تعریف کردم.
یاعلی
 من امروز دوباره رفتم با کمال حماقت و بدون هیچ تمرینی ( کلاس های آزاد این هفته پُر بود چون دیر اقدام کردم) آزمون عملی شرکت کردم . حتی وقتی اون افسر که دو دفعه قبل منو انداخت رو دیدم بازم از رو نرفتم و گفتم این دفعه با  اقتدار قبولم ولی با اقتدار افتادم و همه ی همه ی خانم ها افتادن  به جز یکیشون! حتی بهتریشون که بنده خدا دوبار دور دو فرمون رفت  واسه پارک استاندارد یه کف  دست فاصله اش زیاد بود و بنابراین مردود   من آخرین نفری بودم که امتحان دادم می
نام کتاب : داستان های انقلاب ( جاسوس )نویسنده : محمد رضا سرشار ( رهگذر )انتشارات : سوره مهر توضیحات :در این کتاب چهار داستان وجود دارد و همه ی آن ها مربوط به سال های قبل از انقلاب و شجاعت و زرنگ بازی های بچه ها و مخالفتشان را با حکومت پهلوی توضیح می دهد که حتی حاضر بودند ، جانشان را بگیریند ولی از کارهای انقلابی دست بر ندارند ناگفته نماند که این داستان ها واقعی هستند و نویسنده بخشی از خاطرات چهار نفر که عبارتند از ( علی غفار ، مجید درخشانی ، محمد ح
حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی: «دولت آمریکا از اول با این انقلاب با روی عبوس و چهره‌ی تُرش روبه‌رو شد. هواپیمای مسافربری ما را در آسمان خلیج فارس افسر آمریکائی با موشکی که از ناو جنگی شلیک کرد، ساقط کرد. قریب سیصد نفر مسافر کشته شدند. بعد به جای اینکه آن افسر توبیخ شود، رئیس‌جمهور وقت آمریکا به آن افسر پاداش و مدال داد. ملت ما این‌ها را می‌تواند فراموش کند؟»
 ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
فراموش نمی‌کنیم
سی‌ویکمین سالگرد حمله‌ی جنایت‌بار ناو آمریکایی
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی افسر اسدی:افسر اسدی متولد 26 دی ماه در میانه، هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.
افسر اسدی دارای لیسانس کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. افسر اسدی فعالیت هنری خود را با نمایش تلویزیونی نقاشی روی چوب آغاز کرد و با بازی در فیلم عبور از غبار در سال 1368 برایش سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن را از جشنواره فیلم فجر به ارمغان آورد.
جدیدترین عکس افسر اسدی
ازدواج افسر اس
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی افسر اسدی:افسر اسدی متولد 26 دی ماه در میانه، هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.
افسر اسدی دارای لیسانس کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. افسر اسدی فعالیت هنری خود را با نمایش تلویزیونی نقاشی روی چوب آغاز کرد و با بازی در فیلم عبور از غبار در سال 1368 برایش سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن را از جشنواره فیلم فجر به ارمغان آورد.
جدیدترین عکس افسر اسدی
ازدواج افسر اس
بیوگرافی بازیگران
جدیدترین عکس افسر اسدی
ازدواج افسر اس
بیوگرافی بازیگران
جدیدترین عکس افسر اسدی
ازدواج افسر اس
بیوگرافی بازیگران
جدیدترین عکس افسر اسدی
ازدواج افسر اس
بیوگرافی بازیگران
جدیدترین عکس افسر اسدی
ازدواج افسر اس
یادمه از آخرین باری که امتحان آیین نامه دادم تقریبا یه ماه یا بیشتر میگذره!یادمه قبول نشدم و چقدر اعصابم خورد شده بود،دیگه نرفتم امتحان بدم تا اینکه هفته پیش نوبت گرفتم و امتحانش افتاد واسه امروز،از ساعت ۷/۵ صبح تو آموزشگاه بودم.بعد از امتحان،وقتی افسر اسم مردودی ها رو میخوند ضربان قلبم تندتند میزد و کلی استرس گرفته بودم و تو دلم دعا میکردم خدایا اسم من رو نخونه یهو!که خوشبختانه نخوند و ظاهرا قبُول شده بودم!خدایا شکرت...خیلی وقت بود به یه
یادمه از آخرین باری که امتحان آیین نامه دادم تقریبا یه ماه یا بیشتر میگذره!یادمه قبول نشدم و چقدر اعصابم خورد شده بود،دیگه نرفتم امتحان بدم تا اینکه هفته پیش نوبت گرفتم و امتحانش افتاد واسه امروز،از ساعت ۷/۵ صبح تو آموزشگاه بودم.بعد از امتحان،وقتی افسر اسم مردودی ها رو میخوند ضربان قلبم تندتند میزد و کلی استرس گرفته بودم و تو دلم دعا میکردم خدایا اسم من رو نخونه یهو!که خوشبختانه نخوند و ظاهرا قبُول شده بودم!خدایا شکرت...خیلی وقت بود به یه
خورشید هر روز با غروب 
فریاد می زند که صبح فردا
کسی شبیه مرا میبینی 
با من اشتباه نگیری
من هربار که غروب میکنم
خورشید دیگری می شوم 
رو به تعالی...

صبح فردا روزت را طوری بچین
که مانند دیروز نباشد 
مثل من 
رو به تعالی

#دل گویه های افسر مولا

همچون گنجشکی که زیر رعد و برق و غرش آسمانزیر برگ درختی مینشیند
خودش را جمع و جور میکند 
و بی خیاااالِ هر دلهره و نگرانی 
به چکیدنِ قطرات باران از نوک برگ بالای سرش خیره می شود...
چقدر باران صبورش کرده
انگار نه انگار تا قبل از آن
لحظه ای روی سیم های برق خیابان بند نمیشد...
عید غدیر
مهمان شهدا
به صرف چای و دوحبه قند از بچه های تفحص
#افسر مولا
خب از همین تریبون اعلام میکنم آزمون توشهری قبول شدم و به جمع گواهینامه‌داران پیوستم :))))
خیلیم خوشحالم. تابستونم بی‌ثمر نموند. 
همیشه از رانندگی میترسیدم. واقعا خوشحالم که توو دو ماه کلاس هام رو رفتم و اونقدر یاد گرفتم که دفعه ی دوم با وجود یه افسر سختگیر و جدی قبول شدم :) الان چشمام قلبیه  :)))

چند تا چیز دیگه هم هست که باید بنویسم ، حالا میام مینویسم بعدا.

ساعت 8:25 صبح روز گذشته آتش‌سوزی توسط ساکنان ساختمان مسکونی در میدان امام حسین (ع)، خیابان خواجه‌ نصیرطوسی، خیابان سلمان فارسی به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های دو و 93 این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
عباس قاسمی؛ افسر آماده منطقه 6 عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: آتش‌سوزی در طبقه دوم و نورگیر یک ساختمان مسکونی دو طبقه به مساحت 55 متر مربع، رخ داده بود.
وی ب
ساعت 8:25 صبح روز گذشته آتش‌سوزی توسط ساکنان ساختمان مسکونی در میدان امام حسین (ع)، خیابان خواجه‌ نصیرطوسی، خیابان سلمان فارسی به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های دو و 93 این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
عباس قاسمی؛ افسر آماده منطقه 6 عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: آتش‌سوزی در طبقه دوم و نورگیر یک ساختمان مسکونی دو طبقه به مساحت 55 متر مربع، رخ داده بود.
وی ب
شادی خانم لباس پوشید که بره سراغ فالگیر بادوستاش که دید دردونه هم لباس پوشیده منتظر وایستاده گفت

شما کجا ؟

دردونه گفت منم میام .

شادی خانم:لازم نکرده تو بمون همینجا مواظب بابات باش یه وقت نره بیرون آبرو ریزی میشه .

دردونه خودشو لوس کرد وگفت نوموخوام منم مویام .

شادی خانم قولی بازی در اورد باجیغ جیغ گفت لازم نکرده بتمرگ همینجا اینقدر هم لوس بازی

درنیاردرست هم صحبت کن .

دردونه اخماشو تو هم کشید وگفت من میترسم خب.

شادی خانم گفت از چی
‏ماشینم رو به خاطر عدم رعایت فاصله ۱۰ متر با شیر آتش‌نشانی (واقعا بیشتر از ۱۰ متر بود!) بردن پارکینگ. بعد تو قبضی که افسر نوشته ذکر کرده ضبط صوت و باند رویت نشد! که فردا روز تو پارکینگ سیستم من رو دزد بردبگن از اول روش نبوده!
[عکس 1280×1280]
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
دانلود رایگان سریال Pennyworth با لینک مستقیم
دانلود سریال ارزش یک پنی کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود سریال خارجی ارزش یک پنی Pennyworth
لینک دانلود قسمت ۱ فصل ۱ قرار گرفت

درباره سریال : داستان آلفرد پولوورث، افسر نیروهای ویژه سابق که در لندن زندگی می کند و برای پدر بروس وین کار می کند.  بر
روی آلفرد پنی ورث، افسر سابق نیروی ویژه که در لندن زندگی و برای پدر
بروس وین کار می کند، تمرکز دارد. در واقع، این سریال به بررسی اصل و نسب
آلفرد در طول روزهای جوانی او م
فیلم سینمایی مایل ۲۲ – Mile 22
ژانر : اکشن، ماجراجویی، هیجان انگیزتاریخ انتشار : سال 2018زبان : دوبله فارسیمدت زمان : 01:34:40محصول آمریکا و چینامتیاز : 6.1 از 10داستان فیلم : یک افسر اطلاعاتی حربه ای اهل کشور آمریکا به کمک یک واحد فرماندهی تاکتیکی فوق سری، تلاش می‌کند که یک افسر پلیس مرموز را به صورت مخفیانه به خارج از کشور اندونزی منتقل کند و…عوامل دوبلاژ : گویندگان/ سعید مظفری، مریم نوری درخشان، ناصر طهماسب و…

نسخه دوبله فارسی سانسور شده
دانلود نس

پس از مدتی ماشین ایستاد و من صدای «ایست» را شنیدم. فهمیدم که ما به یک پادگان نظامی رسیده ایم. یکی از ماموران همراه پیاده شد، برگه ای را به نگهبان داد، راه باز شد  و ما وارد شدیم. بعدا متوجه شدم که آنجا پادگان سلطنت آباد است.

جلوی مرکز نگهبانی، از ماشین پیاده شدیم. مرا بازرسی کردند، بعد افسر نگهبان مرا از ماموران همراه تحویل گرفت و آنها رفتند. مرا به اتاقی تمیز و بزرگ بردند که در آن دو تخت خواب و یک بخاری بود.
افسر از من پرسید: شام خورده ای؟ گفت
رد شدن ویزای کانادا که اصطلاحا‌ً به آن ریجکت ویزای کانادا نیز گفته می‎شود می‎تواند برای هر مسافری بسیار ناامید کننده باشد؛ چرا که برنامه‎‎ی سفر و مهاجرت متقاضی را تحت شعاع قرار می‎دهد. سوألات بیشماری که دراین رابطه مطرح می‎شود با من رو را بر آن داشته که دلایل ریجکت ویزاهای کانادا را بررسی نماید.
همان طور که می‎دانید؛ پس از آن که متقاضی جهت دریافت ویزای کانادا نسبت به انجام انگشت‎نگاری، ثبت اطلاعات بیومتریک و تحویل مدارک لازم اقدام ن
داستان پاتوق
وقتی این متنو خوندم توفکر فرو رفتم با خودم گفتم چقدر میتونیم با حرفای خوب روی هم تاثیر بگذاریم چقدر میتونیم بهم کمک کنیم این داستان شد یکی از بهترین داستانایی ک میتونم خونده باشمش گذاشتم اینجا شما هم بخونید دوستای گلم

دقیقاً ۲۳ سال پیش در اتوبان قزوین- تهران بعد از سیمان آبیک با سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت با اتومبیل پاترول دو درب به سمت تهران می‌آمدم. هم عشق سرعت داشتم و هم اینکه کلاسم دیر شده بود. ناگهان متوجه یک افسر راهنمایی

[روز تاسوعا که دستگیر شدم] مرا به پاسگاه پلییس بردند و این نخستین تجربه من از دستگاه تحقیقات پلیسی بود. تا پیش از آن روز، من درون پاسگاه پلیس را اصلا ندیده بودم. مرا نزد افسر جوانی با درجه ستوانی بردند. او با لحنی تند و با رگ های گردنِ برآمده، به سرزنش و توبیخ من پرداخت. با آرامش به او پاسخ دادم: تو کاری بیش از اعدام من نمی توانی انجام دهی. صلاحیت اعدام مرا هم نداری. آنچه در قدرت و اختیارات تو است، کمتر از اعدام کردن است؛ پس هر کاری می خواهی بکن؛

ترجمه کتاب الاسلام و مشکلات الحضارة سید قطب را در همین زندان شروع کردم. بیشتر کتاب را ترجمه کردم؛ اما حالت دلتنگی و ناراحتی ناشی از ماندن طولانی در سلولی کوچک و تاریک که حالت یکنواختی و تکرار بر آن حاکم بود، مانع از آن شد که کار ترجمه را به اتمام برسانم و مقدمه را بنویسم. این کار به صورت ناقص باقی ماند تا اینکه در اثنای چهارمین زندان، آن را تکمیل کردم. لذا کار کتاب در یک زندان آغاز شد و در زندانی دیگر به پایان رسید.

یادداشت هایی که در این زند
دوست دارم بنویسم‌ اینارو.
دفعه ی اول، چهارشنبه دو هفته پیش بود که رفتم ازمون بدم. دوستم بهم گفته بود زودتر برم که زود نوبتم بشه، منم با اینکع شبش کلا نخوابیده بودم (نمیدونم تاثیر هورمون ها بود یا استرس) ساعت ۶ صبح در محل ازمون حضور یافتم همراه مامانم! ساعت ۷:۱۵ اینا کم کم بقیع اومدن. یه عده ۷-۸ بار رد شده بودن... دوستم بهم گفت نرم بشینم پای حرفاشون. مامانم گفت برو ببین تجربه هاشون چیه و اصرار کرد چون معلمم گفته بود. منم رفتم‌. یه دختر دیگه بود اون
در سال ۱۳۰۸ که من در مدرسه‌ متوسطه نمره دو رشت بودم رئیس مدرسه با یکی از همکلاسی‌های ما در افتاد. ما ناچار شدیم به عنوان کمک به این همکلاسی که رئیس مدرسه می‌خواست اون رو اخراج کنه دست به یک اعتصاب بزنیم. بر اثر اون اتفاق مدرسه‌ ما منحل شد. از تهران مدبر‌الدوله که آن وقت معاون وزارت معارف بود به اتفاق آقای محسن قریب که رئیس اداره کل تفتیش بود به گیلان آمدند. نتیجه این شد که ده نفر ما را برای همیشه از ادامه تحصیل در گیلان محروم کردند. و مدرسه را
ببین که زلف بنفشه چسان* پریشان شد
صبا ز کرده ی خویشش چو من پشیمان شد
زبور عشق* زند با صدای داوودی
دمی که هدهد افسر* پیِ سلیمان شد
به شهر مُحتسبی گفت روز حق سوزد 
هر آنکه باده گرفت و نقیض*  پیمان شد
چو وصف باده ی سوری* ز پیر * ما بشنید
بزد چمانه ی لعل* و برون ز ایمان شد
به شرط بوسه ی ساقی، به اندرون* میرفت
چو طرح مسئله آمد ز دیده پنهان شد
مکن‌جفا تو، چو شمعی به عشق پروانه 
که از وفای به عهدش ز شعله بریان شد
کجا ز عشق شود آگه زاهدی خودبین 
که هر که عشق چ
می خواهد چشمانش باز باشند: داستان هایی که خواندنش مستحب که نه بنظرم واجب است…

می خواهد چشمانش باز باشندنویسنده: گروهی از نویسندگانویراستار: محمدجواد آسمانانتشارات: شهرستان ادب
معرفی:
گاهی نباید با گذر فاصله ها به فراموشی بسپاریم، سختی راهی را که امروز به آسانی نشانش می دهیم ….
بریده کتاب:
از خشم صورتش گر می گیرد، گوش هایش به جیغ می افتند، دندان هایش روی هم فشرده می شوند و لعاب چشم هایش به نم می نشیند. افسر از پشت سرش فریاد می زند: «آتش » مسل
ببین که زلف بنفشه چسان* پریشان شد
صبا ز کرده ی خویشش چو من پشیمان شد
زبور عشق* زند با صدای داوودی
دمی که هدهد افسر* پیِ سلیمان شد
به شهر مُحتسبی گفت روز حق سوزد 
هر آنکه باده گرفت و نقیض*  پیمان شد
چو وصف باده ی سوری* ز پیر * ما بشنید
بزد چمانه ی لعل* و برون ز ایمان شد
به شرط بوسه ی ساقی، به اندرون* میرفت
چو طرح مسئله آمد ز دیده پنهان شد
مکن‌جفا تو، چو شمعی به عشق پروانه 
که از وفای به عهدش ز شعله بریان شد
کجا ز عشق شود آگه زاهدی خودبین 
که هر که عشق چ
‏بی بی سی میگه: سرود "ای ایران" صلح آمیزه ولی جمهوری اسلامی میخواد اون رو به ستیزه جویانه تغییر بده.
مرحوم حسین گل گلاب گفته وقتی دیدم یک نظامی انگلیسی در تهران به صورت افسر ایرانی سیلی زد با بغض‌ این شعر را سرودم.
پس این سرود هر جوری باشه ضدانگلیسیه. تو خونت رو کثیف نکن جناب بی بی سی!
دانلود دوبله فارسی فیلم Toofan 1989کیفیت BluRay720p اضافه شددانلود
بازیگران : Amitabh Bachchan, Amrita Singh, Farooq Shaikh, Meenakshi Seshadri
کارگردان : Ketan Desai
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۸۹
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : طوفان
خلاصه داستان :”““یک افسر شریف به نام هانومان پرساد سینگ با یک دوست و خانواده”“ جادویی اش به نام رامش کومار زندگی می کند، همسر هانومان بعد از به دنیا اوردن بچه های دوقلویش میمیرد و …
دانلود دوبله فارسی فیلم Toofan 1989کیفیت BluRay720p اضافه شددانلود
بازیگران : Amitabh Bachchan, Amrita Singh, Farooq Shaikh, Meenakshi Seshadri
کارگردان : Ketan Desai
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۸۹
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : طوفان
خلاصه داستان :”““یک افسر شریف به نام هانومان پرساد سینگ با یک دوست و خانواده”“ جادویی اش به نام رامش کومار زندگی می کند، همسر هانومان بعد از به دنیا اوردن بچه های دوقلویش میمیرد و …
افسر پلیس جلوی باجه تلفن می‌آید و به استوارت میگوید برای امنیتش باید از باجه تلفن بیرون بیاید. استوارت در جواب می‌گوید «نه اون بیرون امن نیست! چند دفعه بگم نمیتونم ازین باجه بیام بیرون. اینجا رو دوس دارم اینجا همه دنیای لعنتی منه!». کارگردان با روایت یک موقعیت مهیج به بیننده میگوید که موبایل و تلفن چگونه میتوانند برای «اخلاق» و «زندگی» دارندگانشان مخرب باشند. کما اینکه در فیلم از شخصیت اصلی گرفته تا شخصیت‌های فرعی مثل فاحشه‌ها و حتی افسر
سبط پیغمبر تویی یا مجتبیزاده حیدر تویی یا مجتبینور چشم فاطمه دخت نبیحامی مادر تویی یا مجتبیدر سپهر پر فروغ پنج تنچارمین اختر تویی یا مجتبیخوبی خوبان همه اندر تو جمعکان سیم و زر تویی یا مجتبیسرور اهل جوانان بهشتبر کریمان سر تویی یا مجتبیخانه ات را در به روی خلق بازاجود و اکبر تویی یا مجتبیبا فقیران حشر و نشرت بی نظیرلطف را مظهر تویی یا مجتبیچهره ات یادآور ختم رسلبا شکوه و فر تویی یا مجتبیدر شجاعت برتر از وصف و بیاناز یلان برتر تویی یا مجتبید
از طرف دیگر یک حساب تویتر به نام بدون سایه (without__shadow) که خود را افسر اطلاعاتی امارات می نامد و بیش از دویست هزار فالور دارد، نوشته است این انفجارها کار امارات بوده تا ایران مجبور به مذاکره با ترامپ شود و ترامپ، پیروزی در انتخابات آینده را بدست آورد. در صورتی که ایران قبول نکند، این اقدامات تروریستی افزایش خواهد داشت.

ادامه مطلب
کؤماچکؤر (۱۸۸۴)بؤگۊته‌کس: آنتؤن چخؤو

یته افسر ٚ مرکه أچۊمه‌لف نامی، بازار ٚ دل ٚ را جی پالتؤ دۊش ئاگیتأر شؤ دؤبؤ. یته سرباز أنی وی گل دؤبؤ. هوا تأریک‌آگۊده بؤ. بازار ٚ دل دال پر نزأ. دیکانان باز بؤن منتها اۊ نزیکی یه دؤنه گدا أنی دیار نؤبؤ.یک‌دریک گب ٚ صدا بۊمأ: «مره گاز گیری، صحب بؤمۊرد! وچه‌گل، بگیرین اینء... قأیده نیه سک آدم ٚ دسء گاز بگیره! بگیرین!»سک ٚ فنار فنار آسۊمان بؤشؤ بؤ. افسر ٚ مرکئه که اۊرا جی شؤ دؤبؤ، بپیراس ؤ بئدئه که هیمه انبار
دانلود فیلم ایرانی رقص پا با کیفیت عالی
دانلود فیلم رقص پا به کارگردانی و تهیه کنندگی مزدک میرعابدینی در ژانر اجتماعی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند مزدک میرعابدینی، ندا صارمی منفرد، حمیدرضا پگاه، افسر اسدی، نگار عابدی نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی  دریافت نمایید.
کارگردان :
موضوع : اجتماعی
سال تولید : 1395
سال انتشار : 1398
محصول : ایران
بازیگران فیلم عبارتند از :
مزدک میرعابدینی • ن

سریال ایرانی گناهکار
سلام عزیزان به تازگی تریلر سریال criminal منتشر شده است. این سریال دیدنی و جذاب قسمت های زیادی دارد
البته تنها 12 قسمت از آن پردازش شده است.
براساس برنامه‌ریزی‌ها، قرار است سریال گناهکار در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) در شبکه نت فلیکس پخش شود. سریال گناهکار یک ایده و فرضیه بسیار خاص دارد.
در هر صورت کریمینال یا گناهکار سریال بسیار بسیار جذابی است و سعی کنید آن را از دست ندهید
چون برای ما هم دیدنش خالی از لطف نبود.
کریمینال
قتل میدان کاج را که همه یادتان هست؟ خیلی مایه‌ی تفریح و سرگرمی شد. دو نفر ریختد وسط میدان همدیگر را زدند. حتی یکیشان کشته شد! بعد از آن روز به این فکر افتادم که همیشه یک مشت تخمه توی جیبم برای این روزها داشته باشم. لذت نمایش را دو چندان می‌کند. البته خداروشکر تلفن همراه داشتم. فیلم هم گرفتم ببرم نشان فامیل دهم. یکی گفت آقا زنگ بزن پلیس. گفتم "به ما چه". خودشان می‌دانند. تازه به پلیس هم زنگ زدند آمد، آن یکی را پیدا نکردم که بهش بگویم دیدی اتفاقاً ن
بعد چند سال تماس گرفته بدون سلام و علیک میگه : ما هنوز یادمون نرفته چند سال پیش همچین شبی چطوری افسر نگهبان و پاسبخش رو دودره کردی ترک پست کردی که از مغازه حمید بیشه کلایی چندتا شمع بگیری که تولد بگیریم
منم گفتم : منم یادم نمیره قرار شد یه کیک تو قابلمه برامون درست کنی اونقدر شل شده بود که با قاشق خوردیمش:)))
گفت : هنوز زنده ایی پسر؟؟:))
گفتم : تا تو رو کفن نکنم جوون به عزرائیل نمیدم :)))
گفت:فکر میکردم نشناسی!
گفتم:من صداتو از صد کیلومتری هم تشخیص مید
انسان موجود عجیبیه
اگه یه روز ببینه 
یکی بنزِ همسایه رو گرفته و باهاش سلفی گرفته و توی اینستاش گذاشته
همه میرن کامنت میذارن که 
جیب خالی و پُز عالی
اما اگه یه خانوم بره آتلیه 
یا اگه یه پسر بره بدنسازی و بازوشو باد بیاره 
و بعد عکس هاشو بذاره توی اینستا
یه عده با حسرت
 یه عده با تعجب 
یه عده هم مبهووووت 
کامنت میذارن که:
چقد زیبایی
زیبایی طبیعی و از این جور حرفا!
چرا کسی نیست همون:"جیب خالی و پُز عالی" رو بگه؟!
مگه این فرد توی این چهره دخیل بوده؟
نام فیلم: کالکی – Kalki 2019
ژانر: اکشن , هیجان انگیز , جنایی
محصول کشور: هندوستان
خلاصه داستان :
 فیلمی اکشن و جنایی از سینمای مالایامی جنوب هند ، خلاصه داستان : داستان فیلم درباره ی یک افسر پلیس میباشد که با بعضی قوانین ثبت شده مشکل دارد و اعتقاد دارد این قوانین بر خلاف مردم هستند و باعث اذیت انها میشود ….

ادامه مطلب
در ستایش سرور جوانان اهل بهشتسبط پیغمبر تویی یا مجتبیزاده حیدر تویی یا مجتبینور چشم فاطمه دخت نبیحامی مادر تویی یا مجتبیدر سپهر پر فروغ پنج تنچارمین اختر تویی یا مجتبیخوبی خوبان همه اندر تو جمعکان سیم و زر تویی یا مجتبیسرور اهل جوانان بهشتبر کریمان سر تویی یا مجتبیخانه ات را در به روی خلق بازاجود و اکبر تویی یا مجتبیبا فقیران حشر و نشرت بی نظیرلطف را مظهر تویی یا مجتبیچهره ات یادآور ختم رسلبا شکوه و فر تویی یا مجتبیدر شجاعت برتر از وصف و بی
#فیلم سینمایی دیدنی و جذاب  "مایل 22" با کیفیت 1080p/BluRay در وب سایت بلکس آپ آماده دانلود است.
| #Mile_22 (2018)
ژانر: اکشن , ماجراجویی , جنایی  
خلاصه داستان:
یک مامور زبده CIA، به کمک سازمان فوق‌محرمانه، در صدد هستند تا افسر پلیس مرموزی که اطلاعات بسیار مهمی را به همراه خود دارد، به صورت مخفیانه از کشور خارج کنند...
⭐️IMDB : 6.1  از 10 با 21,722  رای
لینک دانلود رایگان:
✅ http://bit.ly/2DDuWlU
یادمه از آخرین باری که امتحان آیین نامه دادم تقریبا یه ماه یا بیشتر میگذره!یادمه قبول نشدم و چقدر اعصابم خورد شده بود،دیگه نرفتم امتحان بدم تا اینکه هفته پیش نوبت گرفتم و امتحانش افتاد واسه امروز،از ساعت ۷/۵ صبح تو آموزشگاه بودم.بعد از امتحان،وقتی افسر اسم مردودیا رو میخوند ضربان قلبم تندتند میزد و کلی استرس گرفته بودم و تو دلم دعا میکردم خدایا اسم من رو نخونه یهو!که خوشبختانه نخوند و ظاهرا قبُول شده بودم!خدایا شکرت...خیلی وقت بود به یه خ
1.تعیین وقت جهت مصاحبهاولین
مرحله جهت دریافت ویزای شینگن تعیین وقت از سفارتی است که شما قرار است
ویزای شینگن خود را ازآن کشور دریافت کنید، تعیین وقت بسته به سفارت کشور
مقصد به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری انجام می شود. تعیین وقت مصاحبه
با توجه به اینکه سفارت ها وقت عادی به متقاضیان می دهند معمولا بایدحداقل
دو ماه قبل از تاریخ سفرتان جهت تعیین وقت سفارت و مصاحبه اقدام نمایید.
اما در شرایطی مثل قضیه پزشکی و شرایطی خاص به صلاحدید خود سفار
نام فارسی: جاسوس شمال رفته
ژانرها: درام
کشور: کره جنوبی
مدت زمان: 2 ساعت 17 دقیقه
عنوان بومی: 공작
دیگر اسامی: Gongjag , Maneuver , Duke , Black Venus , Operation
کارگردانان: Yoon Jong Bin
خلاصه داستان: در اواسط دهه ۱۹۹۰ یک افسر سابق نظامی توسط سرویس اطلاعاتی کره جنوبی به عنوان جاسوس استخدام میشود و با نفوذ بین مقامات عالی رتبه کرهٔ شمالی به دنبال جمع آوری اطلاعات حساس در مورد برنامه هسته ای کرهٔ شمالی هست…
ادامه مطلب
شیوع کرونا سطح شبکه مخفی نظامیان پنتاگون را نشان میدهد، با رد یابی علت بیماری یا فوت اشخاص به وسیله ویروس کرونا، میتوان به شبکه مخفی پنتاگون دست یافت. یک افسر اطلاعاتی پنتاگون که نخواست نامش فاش شود، به خبرنگار ماهین نیوز گفت: مدتها است که سازمان سیا، کار ایی خود را در شبکه سازی از دست داده، مخصوصا در ارتباط با ایران بسیار ضعیف عمل می کند.
ادامه مطلب
Prince of the City  1981

کیفیت : WEB-DL 720p
 اولین اکران : 1981 August
 ژانر : جنایی، درام
 کشور : آمریکا
 شامل زبان : انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی
 کارگردان : Sidney Lumet
 ستارگان : Treat Williams, Jerry Orbach, Richard Foronjy
خلاصه داستان: افسر پلیس نیویورک دنیل سیلو درگیر یک سری عملیات بحث برانگیز پلیس می شود. با نزدیک شدن امور داخلی، او شروع به فاش کردن فساد داخل نیروی پلیس می کند
http://opizo.com/qvCfcB
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از dhakatribune : پلیس بنگلادش جسد یک امام  جماعت مسجد 26 ساله را که گلوی او بریده شده بود، در مسجد در ناحیه ناراین‌گنج در استان داکا پیدا کرد.
مقتول دیدالاسلام 26 ساله از مسجد جامع بیت الجلال بود و به گفته محلی ها همین اواخر و 26 جولای به مسجد پیوسته بود.
ضیاءالدین یکی از نمازگزاران محلی مسجد گفت: هیچ کسی سحرگاه روز پنج شنبه در مسجد اذان نگفت و ما نگران شدیم. به مسجد رفتیم تا ببینیم چه خبر است و پیکر امام را پیدا کردیم.
نماز
امروز بعد تصادف تمام چیز‌هایی که تو این مدت تلاش کردم یادم بره باز یادم اومد، من بعد تصادف تمام صحنه های تصادف اومد جلو چشمام تمام صدا ها، صدای شکستن شیشه، صدای له شدن ماشین، روزهایی که بیمارستان بودم همشون یادم اومد
وقتی افسر رفت و نشستم تو ماشین برای چند لحظه همه چیزو فراموش کردم هیچ چیز یادم نمیومد خیلی حال بدی بود خیلی شرایط روحی ترسناکی داشتم، قبل این که برسم خونه اینقد صدای له شدن ماشین و شیشه و تصادف تو سرم پیچید که بالا اوردم
پنج شنب
 ۳۰ سال پس از اتفاقات فیلم اول، یک بلید رانر جدید، پلیس لس آنجلس، افسر کی، یک راز مخفی شده را کشف می‌کند که می‌تواند جامعه را به آشوب بکشاند. این اکتشاف کی، او را وارد سفری برای یافتن ریک دکارد می‌کند، یک بلید رانر سابق که ۳۰ سال است ناپدید شده… 
ادامه مطلب
بالاخره اومد. اینو میگم
بعد از بیشتر از یک ماه چشم انتظاری، درحالی که دیدگانم به آیفون خشک شد تا بلکه پستچی در رو بزنه و چشمم به جمالش روشن بشه، و درحالیکه حضرت آقا تصمیم گرفته بود بره اداره ی راهنمایی رانندگی و یکی بخوابونه تو گوش افسر، بالاخره گواهینامه اومد و همه فتنه ها رو خوابوند...مبارکم باشه ایشالله
پ.ن1: عکسم یه جوری شده که انگار فقط زیرش یه «بازگشت همه به سوی اوست» کم داره!
پ.ن2: بنظرتون چطور میتونم مخ حضرت آقا رو بزنم و ازش ماشین بگیرم؟
نشستم و با خودم سنگامو واکندم...
نشستم با خدا حرف زدم. 
گفتم ببین خدا! همه ی خانواده رو بستنی سنتی میدم. اونم بستنیِ سنتیِ پرخامه ی سه رنگ! ازونا که هی استخوناش میاد زیر دندونت و قیژقیژ میکنه! میدونی که کمم نیستن! بیست نفری باید پیاده بشم!
احساس کردم یه "فقط همین" ِ خاصی تو نگاهشه
گفتم خب پنج تا یاسین هم میخونم!
دیدم باز یه جوری نیگا میکنه
گفتم خب باشه ده تومنم میدم خانم ط، برای صدقه... دیگه نه نیار! انصافا وسعم بیش از این نیست! فقط هرجور شده قبولم ک
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نماز جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۰: «در هفته گذشته ما دو عنصر عزیز، دو قهرمان دو سرباز اسلام را از دست دادیم، دو جوانی که در راه خدا مدت‌های مدید با قاطعیت و با ایمان کامل جنگیده بودند. یکی سروان شیرودی افسر هوانیروز و یکی دیگر سرگرد ادبیان. این دو نظامی مسلمان برای ما خیلی حرف‌ها دارند.
فیلم سینمایی هفت(Seven - 1995)شاهکاری از دیوید فینچر با بازی ستارگان سینما٬مورگان
فریمن٬برد پیت و کوین اسپیسی|خلاصه:در شهر نیویورک قاتل زنجیره ای به طرز
فجیعی آدم میکشد.ویلیام افسر پلیس کارکشته و در شرف بازنشستگی و دیوید٬پلیس
تازه کار و آرمانگرا مامور یافتن قاتل زنجیره ای میشوند.آنها پی می برند
که قاتل قربانیانش را براساس ۷گناه کبیره....
فیلم دارای ژانر جنایی با ترکیبی از معنی گرایی و توجه به گناه و گرایشات دینی برای تسویه جامعه از انسانهای ن
توی ماشین یه آشنا نشستی و در طول مسیر،
راننده یه جایی کار داره و جای پارک هم نیست. مجبوره دوبل واسته و ازت می
خواد که بشینی پشت فرمون تا اگه افسر اومد جریمه نکنه؛ در حالیکه تو کل
عمرت فقط یه بار سه چرخه ی بچه ی همسایه تون رو دور حوض خونه سوار شدی!
خانمت
داره کیک درست می کنه و ازت می خواد با همزن برقی، چند دقیقه خمیر کیک رو
هم بزنی؛ در حالی که فرق بین نون و کیک و بیسکوئیت رو هم نمی دونی!
با
رفیقت می ری کوه و برای پختن کباب کوبیده، چند تا شاخه ی خشک
در طول جنگ یک نمونه از فعّالیّتهای ارتش [عملیّات] والفجر هشت است. خدا
رحمت کند شهید ستّاری را؛ شهید ستّاری آن وقت افسر فنّی بود، مسئول فنّی
بود در نیروی هوایی، هنوز فرمانده نیرو هم نبود؛ کاری کرد در والفجر هشت که
رزمندگان از اروند عبور کردند و رفتند آن طرف اروند و فاو را گرفتند و آن
قضایای مهم که واقعاً آن حرکت دنیا را تکان داد. آنجا شهید ستّاری و
همکارانش چند شبانه‌روز خواب به چشمشان نیامد؛ این دستگاه‌های پدافند را
دائماً از اینجا منتقل
قسمت اول را بخوان قسمت 69
مثل ماست وا رفته بودم. این کی بود؟ فردی از طرف عماد. خود عماد کجا بود؟ گوشی عماد دست این مرد چکار می کرد؟ انبوهی از سوالات در ذهنم لشکر کشی کردند. بالاخره راضی شدم تا یکی از آن هارا برگزینم و از او بپرسم.
-ببخشید، گوشی عماد دست شما چکار میکنه؟
-اول بفرمایین کی هستین؟ خواهرشی؟ همسرشونی؟
دلم گواهی بد داد. دست هایم شروع به لرزش کردند، برای این که او بگوید چه بر سر عماد افتاده، لازم بود دروغ بگویم...
-نامزدشم. چی شده؟ چه اتفاق
سریال Psychopath Diary 2019با بازی یون شی یونکارگردان سریال #شاهزاده_صد_روزهنام ها: دفتر خاطرات روانیمحصول: 2019 کره جنوبی از شبکه tvNژانر: #هیجان_انگیز | #جنایی | #کمدی | #معماییتاریخ پخش: 29 آبان 1398 – Nov 20, 2019قسمت ها: 16روزهای پخش: چهارشنبه و پنجشنبه هامدت زمان: 70 دقیقهوضعیت: پایان یافته است جایگزین #خانم_لیبازیگران:Yoon Si Yoon – Jung In Sun
خلاصه داستان: یوک دونگ شیک (Yoon Si-Yoon) در یک شرکت دلالی کار میکند ، او شخصیتی ترسو دارد در حدی که حتی نمیتواند از آدم ها عصبی شود ، تا
- می خوای منم یه فعال (activist ) باشم، اما من مرد قانون ام. تو یه قهرمان میخوای آدیتی
+ نه آیان من قهرمان نمیخوام. فقط یکی رو میخوام که منتظر قهرمان نمونه
article 15 یا ماده 15 قانون اساسی، میگه تمام مردم صرف نظر از دین، نژاد، وضعیت مالی و ... باهم برابرند. آیان یه افسر پلیسه که پدرش اونو به یه منطقه ی مرزی فرستاده برای تنبیه. روز اولی که میاد یه خانواده میان تا گزارش مفقود شدن دخترشونو بدن، ولی دستیار ارشدش اونا رو رد میکنه. میگه اینجور چیزا اینجا عادیه، د

"حقیقت و عدالت"! دو مفهومی که بشر، از ازل به دنبال تحقق آن بوده و اسطوره ها و داستان های بیشماری درباره ی آن در هر قوم و فرهنگ و نژادی ساخته شده است. اما چرا چنین مفهومی تا این اندازه برای بشر اهمیت دارد؟! "حقیقت" چیست؟ و "عدالت" چه لزومی برای محقق شدن دارد؟! بدون این دو، زندگی بشر چه چیزی کم خواهد داشت؟! آیا کتمان حقیقت یا بی عدالتی چیزی از واقعیت زندگی بشری را تغییر می دهد؟! اگر پاسخ مان به این سوال "آری!" ست، پس چرا اندک شمارند افرادی که در پی ِی

یک روز پسرم مصطفی را که دو ساله بود، به زندان آوردند. یکی از سربازان دوان دوان آمد و گفت: پسر شما را آورده اند. به درِ زندان نگاه انداختم، دیدم یکی از افسران، مصطفی را بغل گرفته و به سوی من می آید.

مصطفی را گرفتم و بوسیدم. کودک به علت اینکه مدت طولانی از او دور بودم، مرا نشناخت؛ لذا با چهره ای گرفته و اخم کرده و حیرت زده به من می نگریست! سپس زد زیر گریه. به شدت می گریست، نتوانستم او را آرام کنم. لذا دوباره او را به افسر دادم تا به همسر و بقیه - که
به نام خدا
بسیار کسل کننده . خدا رو شکر سه روز در هفته از صبح تا شب دانشگاهیم و بقیه روزها خونه 

این هفته هم دو روز :)
اما استادهای به شدت جزوه گو داریم :/

خیلی هم بی نمک هستن . بد تر از اون همکلاسی های پاستوریزه و خوش خنده . یعنی اساتید بی نمک و این دانشجو ها مکمل یکدیگه اند.
کافیه استاد بگه سلام و بعد  یک کوچولو بخنده کلاس کلا میره رو هوا !!! یکی صندلیش رو از فرط خنده گاز میگیره یکی زمین رو و من و دوستان آشنا اینطوری به همکلاسی هامون نگاه میکنیم. 
نام سریال: مردگان متحرک – The Walking Dead
ژانر: درام، ترسناک، هیجان انگیز
سازندگان: Frank Darabont
ستارگان: Andrew Lincoln, Jon Bernthal and Sarah Wayne Callies
مدت زمان: 45 دقیقه
کیفیت:480p_720p_1080p
خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنج

خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنج
نام فیلم: Rustom ژانر: جنایی، درام، معمایی کارگردان: Dharmendra Suresh Desai ستارگان: Akshay Kumar, Ileana, Manoj Bajpayee محصول کشور: هند سال انتشار: 2016 امتیاز: 7.2 از 10 مدت زمان: 149 دقیقه خلاصه داستان: در سال 1959، یک افسر نیروی دریایی متهم به قتل همسر خود شده است.
ادامه مطلب
سال تولید : ۲۰۱۸
محصول : هند
ژانر : اکشن , درام , عاشقانه
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۹٫۰
کیفیت : BluRay 720p
کارگردان : Ram Kumar
ستارگان : Radha Ravi , Sangili Murugan , Nizhalgal Ravi
خلاصه فیلم : داستان در مورد فردی است که رویای تبدیل شدن به یک فیلمساز موفق را دارد اما محدودیت های زندگی مسیر او را تغییر میدهد و او به یک افسر پلیس تبدیل می شود که…

ادامه مطلب
تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به سال 1978 می باشد که توسط یک افسر پلیس بنام مارک کولتران گرفته شده است. این تصاویر مورد بررسی متخصصان قرار گرفته و همه درستی آنرا تایید نموده اند....

شاید بتوان گفت یکی از عجیب ترین موارد پارانورمال و رویت اشیا ناشناس پرنده، حادثه 19 آپریل 1978 در ویسکانسین، آمریکا می باشد. به اعتقاد بسیاری از یوفولوژیست ها این حادثه و شواهد آن دلیل محکمی بر وجود این اشیا بیگانه و به طبع آن موجودات فرازمینی می باشد،زبرا شواهد بق
دانلود فیلم تغییر چهره 2018 Aiyaary دوبله فارسی

ژانر : اکشن | جنایی | هیجان انگیز
محصول : 2018 هند
زبان: دوبله فارسی
کیفیت: BluRay 1080p
کارگردان : Neeraj Pandey
بازیگران : Sidharth Malhotra, Manoj Bajpayee, Rakul Preet Singh
خلاصه داستان :
دو افسر خوش‌قلب و میهن‌پرست به طور ناگهانی در معرض خطر قرار می‌گیرند.
مربی ارتش سرهنگ سینگ خودش را به سیستم کشورش ثابت کرده است ، در حالی که
شاگرد او سرگرد جای باکشی متفاوت فکر می‌کندو..
ادامه مطلب
سال تولید : ۲۰۱۹
محصول کشور : هند
ژانر : اکشن , هیجان انگیز
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۲
کیفیت : Web-dl 1080p -720p
کارگردان : K.V. Anand
ستارگان : Suriya, Mohanlal, Boman Irani
خلاصه فیلم :  یک افسر ویژه‌ی حفاظت که از افراد سرشناس حفاظت می‌کند به زودی با یک تهدید که جان نخست وزیر هند و مردم را در معرض خطر قرار داده است روبرو می‌شود و باید آن را شناسایی کند. اما…
ادامه مطلب
نورنبرگ ، شهر کوچکی بود با یک قلعه در بالا و یک پل در وسط و چند کلیسای زیبا و یک بازار اصلی. بالا شهر کلیسای کاتولیک خودش را داشت و پایین شهر کلیسای پروتستان خودش. ان وسط مسط ها هم روزگاری کنیسه یهودیان بوده، که اکنون نیست. سالهای سال پیش مسیحیان یهودیان را ازار می دهند و کنیسه را اتش می زنند و صدها یهودی را در بازار اصلی سر می برند. سال های سال که می گویم قرن هفت و هشت میلادی ست ، که یعنی المانی ها از همان موقع با یهودیان سر سازگاری نداشته اند. 
ن
احتمالا مسیرتون ب گرفتن گواهینامه رانندگی خورده باشه، وقتی امتحان آیین نامه قبول بشی؛ نوبت آزمون عملی میرسه، نوبت شما که میشه؛ نفر قبلی رو پیاده میکنن ( از ماشین میندازن بیرون ! )سوییچ و صندلی و گاز و ترمز رو هم میدن خدمتت که ازت امتحان بگیرن ...حالا فکرش  رو بکن یکی تو نوبتش ؛ افسر رو یادش بره و جو گیر شه!فکر کنه ماشین رو بهش دادن که مال خودش بشه  تا ابد و قرار هم نیست پس بگیرن. فرض کن جوگیر تر هم بشه پا بزاره رو گاز ،  بزنه به عابر بزنه به درخت و
جناب افسر رانندگی گرامی و دوست داشتنی
بیا با هم صادق باشیم
سه هفته اس منو معطل کردی سر اینکه یه ممنوع نگفتی...یه بار سر اینکه با عجله دوبل زدی...و و و
برادر گرامی اینا کجاش عیب و ایراده؟مهم اینه من نه ماشین زیر پام خاموش میشه نه استرس دارم و نه خراب میکنم دوبل هامو و عین قرقی برات دوبل میزنم.
بابا قبول کن منو دیگه...من نافمو با عجله بریدن خب چیکار کنم دوست دارم وقتی یه کاری بهم میدن سریع انجامش بدم.
چرا اذیت میکنی برادر من؟
حداقل اخرش انقدر از دست
سلام

(حاجی زاده مسیولیتِ یافتن مکان مناسب برای استقرار موشک های خریداری شده را، در کرمانشاه داشت.)
آقا محسن رو کرد به برادر وحیدی.
- برادر وحیدی! مشکل کجاست؟ اینا نیازشون واجبه ها!
وحیدی شروع کرد به آسمان و ریسمان بافتن. از لحن و حرف هایش معلوم بود که اصلاً به این کار راضی نیست. آقا محسن نگذاشت حرفش تمام شود.
- ببین برادر! اینا قراره یه تعداد موشک بیارن. کارشون هم سه فوریتیه. لطف کن باهاشون همکاری کن.
با شنیدن این جمله، حاجی زاده وارفت. اگر لو رف
محصول :هند
ژانر: اکشن | جنگی | درام
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۸٫۳
کیفیت : Web-dl 720p
کارگردان : Pankaj Batra
ستارگان : Diljit Dosanjh, Sunanda Sharma, Yograj Singh
خلاصه فیلم : این فیلم داستان مردان شجاع و مبارزی هست که در جریان جنگ جهانی اول به خط مقدم رفتند. ساجان سینگ، یک چوگان‌باز و افسر نظامی و حاکم ایالت راتلام در سال‌های ۱۸۹۳ تا ۱۹۴۷ بود. او در جبهه‎ی غربی در جنگ جهانی اول خدمت می‌کرد و…
ادامه مطلب
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنایت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنایت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنایت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنایت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : اکشن, جنایی, هیجان انگیز
کارگردان : Ashok Nanda
ستارگان : Anupam Kher, Esha Gupta, Kumud Mishra, Zakir Hussain
سال : 2019
کشور : هند
سازندگان : Alaukik Rahi
مدت زمان : 2 ساعت و 04 دقیقه
یک افسر ویژه جنایی، ماموریت مفقود شدن عده ای سیاسیون بزرگ را دنبال می کند و ...
ادامه مطلب
از اول مرداد تصمیم گرفتم کارای روزمرمو تو دفترچه بنویسم.البته از همونزمان یه گیم نت هم افتتاح کردن و ما پای ثابت اونجا بودیم تا اینکه بدستور فرمانده تیپ فقط ساعت غیراداری میشد رفت که برای ما میشد غروب :|
راستی تیراندازی هم رفتم.ولی خب نمره ی ضعیفی گرفتم :))خداروشکر فقط یکیش خورد به هدف.
از بین همه ی افسرای گردان یه افسر اصفهونیه که عالیه اخلاقش رفتارش و حرف زدنش و البته جدیتش در نظامی گری.
از همون روزا تمرینات رژه مون برای 31 شهرور شروع شد. وای ا
محصول : هند
ژانر : اکشن
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۳
کیفیت : Web-dl 1080p – 720p
کارگردان : Vakkantham Vamsi
ستارگان : Allu Arjun, Anu Emmanuel, Arjun
خلاصه فیلم : یک افسر ارتشی کم اعصاب که در مرزهای کشور مشتاقانه در حال خدمت است، با یک کار دشوار مواجه میشود؛ او بایستی تا امضای ترخیص خود را از دستان پدر دلسردش که رابطه خوبی با وی ندارد، بگیرد. پدری که در تلاش است تا عصبانیت او را کمتر از پیش بکند…
ادامه مطلب
طرف، پارسال زد پشت ماشین بابای من. هزینه صاف کاری‌اش شد 107 تومان. پدر ما یک اشتباهی کرد کارتش را نگرفت و زنگ نزد افسر بیاید. شماره‌اش را گرفت. خودش پاسدار است و پسرش هم طلبه. از آن روز تا آلان بالای ده بار من و پدرم به خودش و پسرش گفته‌ایم که بیا خسارتی که زده‌ای را بده. اما انگار نه انگار. پسرش هم درسش خوب است ولی...
هر دفعه زنگ می‌زنیم می‌گوید فعلا ندارم. تعریف از خود نیست، صرفا تفاوت را می‌خواهم بگویم. حدودا 3 ماه پیش اشتباهی عقب عقب با موتور
محصول کشور :  هند
ژانر : اکشن | جنایی | درام
کارگردان : Raj Kumar Gupta
ستارگان : Ajay Devgn, Ileana D’Cruz, Saurabh Shukla
خلاصه فیلم : امی پتنائیک (Ajay Devgn)، افسر مالیات بر درآمد با قاعده و بی عاطفه، در هفت سال گذشته بارها و بارها به دلیل شجاع و آرمانگرا بودن، برای کشف تقلب های مالیاتی، حساب های بسیاری از شات های بزرگی را تحویل داده است. هنگامی که یک مرد بسیار با نفوذ و قدرتمند در سر راهش قرار میگیرد او باید…
ادامه مطلب
سال تولید : ۲۰۱۶
 محصول :هند
ژانر :  اکشن | جنایی | درام
امتیاز IMDB  از ۱۰ : ۶٫۰
 کیفیت : BluRay 1080p – 720p
کارگردان : A.R. Murugadoss
ستارگان :  Sonakshi Sinha, Anurag Kashyap, Amit Sadh
خلاصه فیلم :”آکیرا” دانشجویی متکی به خود است و زندگی آرامی دارد، اما زمانی که درگیر جرمی میشود که ۴ افسر پلیس فاسد نیز در آن دست دارند، زندگی اش از کنترل خارج میشود…
ادامه مطلب

کیفیت:BluRay
خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رو

خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رو
دانلود فیلم Operation Finale 2018
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : بیوگرافی, تاریخی, جنگی, درام, هیجان انگیز
کارگردان : Chris Weitz
ستارگان : Ben Kingsley, Lior Raz, Mélanie Laurent, Oscar Isaac
سال : 2018
کشور : آمریکا
سازندگان : Matthew Orton
مدت زمان : 2 ساعت و 02 دقیقه
یک تیم از ماموران مخفی در تلاش هستند تا یک افسر آلمانی را که نقش کلیدی در طراحی فاجعه‎ای که در جنگ جهانی دوم رخ داد ، از بین ببرند. اما…
ادامه مطلب

به حال خودم نبودم که این دو وحشی داعشی به چشم یک دختر اهل سنت برای کنیزی‌ام لَه‌لَه می‌زدند و حالا این دختر شیعه را چطور زجرکش می‌کنند که فریادی مثل پتک در سرم کوبیده شد :«خفه شو مرتد نجس!» و فریاد بعدی را افسر تفتیش کشید :«والله اگه همین الان تحویلش ندی، می‌کُشمت!» 

ادامه داستان در ادامه مطلب...

متن کامل داستان در پیام رسان های اجتماعی تقدیم حضورتان

https://eitaa.com/dastanhaye_mamnooe
https://sapp.ir/dastanhaye_mamnooe
https://t.me/dastanhaye_mamnooe

ادامه مطلب
نام فیلم: داستان پلیسی – Police Story: Lockdown ژانر: اکشن، جنایی، درام کارگردان: Ding Sheng ستارگان: Jackie Chan, Ye Liu, Tian Jing محصول کشور: چین، هنگ کنگ سال انتشار: 2013 امتیاز: 6.1 از 10 مدت زمان: 1:50:07 خلاصه داستان: مشتریان یک بار تفریحی به گروگان گرفته میشوند، افسر پلیس جنایی ژنگ ون (جکی چان) و دختر سرکش او میامیاو (جینگ تیان) در میان گروگانها هستند…
ادامه مطلب
نام : In the Shadow of the Moon لینک IMDb امتیاز : 8.1 از 10 – میانگین رای 36 نفر کیفیت : 480p WEB-DL  ,720p WEB-DL,1080p WEB-DL موضوع : جنایی, رازآلود, علمی تخیلی, هیجان انگیز فرمت : MKV حجم : 1.90 گیگابایت+950 مگابایت+459 مگابایت مدت زمان: 115 دقیقه زبان: انگلیسی سال انتشار : 2019
کارگردان : Jim Mickle
بازیگران : Boyd Holbrook , Cleopatra Coleman , Bokeem Woodbine

خلاصه داستان : در سال 1988، افسر پلیس فیلادلفیا ، توماس لوکهارت، سخت به دنبال به دام انداختن یک قاتل زنجیره‌ای است که قتل‌هایش را همزمان با گام‌های ماه مر
دانلود فیلم 211 2018 دوبله فارسی
دانلود فیلم دو یک یک 2018 کیفیت عالی 1080p
دانلود نسخه کم حجم دو یک یک 2018
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم :فیلم بر اساس یکی از طولانی ترین و خون بارترین حوادث تاریخ دنیای پلیسی است. افسر پلیس مایکل چنلدر (نیکولاس کیج) خودش را در میانه سرقتی از بانک می‌بیند؛ جایی که عده ای حرفه ای و تا دندان مسلح در کمین او هستند و…
ادامه مطلب
دانلود فیلم Murder Mystery 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم راز جنایت ۲۰۱۹ کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود نسخه کم حجم راز جنایت Murder Mystery 2019
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : یک افسر پلیس نیویورکی و همسرش به اروپا می روند تا تعطیلات متفاوتی را سپری کنند و زندگی زناشویی خود را نیز تقویت کنند. آن ها در حین سفر با یک میلیاردر آشنا می شوند اما طولی نمی کشد که او به قتل می رسد و این دو به مظنونین اصلی پرونده تبدیل می شوند. اکنون آن ها
دادم هارد لپ تاپمو ریکاوری کردن ی هفتس زنگ می زنن می گن بیا ببرش اما روم نمیشه برم
* * * * * *
میگن شبایی که خوابت نمیبره یکی داره بهت فکر میکنه
بابا انقد به من فک نکنید بزارید بخوابم دیگه!!
* * * * * *
همسر عزیزم خیلی دوست دارم..اینو نوشتم ک بعدنااا نشون بدم ک بفهمه من از قدیما دوسش داشتم
* * * * * *نامه سر گشاده به شهرداری
از شهردار محترم عاجزانه تقاضامندیم:پشت در مستراح های عمومی یه دکمه لایک هم بذارن تا حداقل کامنت هایی رو که ملت مینویسن لایک کنیم بعضیاش
دانلود فیلم رضا
دانلود فیلم ایرانی رضا با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم رضا را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : علیرضا معتمدی
نویسنده : علیرضا معتمدی
تهیه کننده : کیومرث پوراحمد , علیرضا معتمدی
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : ۹۰ دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران : سحر دولتشاهی , علیرضا معتمدی , ستاره پسیانی , رضا داوودنژاد , افسر اسدی , سولماز غنی , نسیم میرزاده , پانته آ مرزبانیان
خلاصه
همه ی افرادی که پشت فرمان می نشینند، حتما تجربه ی جریمه شدن را هم داشته اند.
البته اکثر این جریمه ها به دلیل بی توجهی صورت گرفته و عمدی نیستند؛
باید بگوییم که در نهایت همه ی این جریمه ها در لیستی به نام خلافی خودرو  درج می شوند.
که با ثبت این جریمه ها در سیستم شما عزیزان بایستی
در اسرع وقت اقدام به استعلام خلافی خودرو نموده و آن ها را پرداخت نمایید.

در متن زیر قصد داریم تا شما را با انواع جریمه خودرو آشنا سازیم:

جریمه مادی
طبق نوع خلاف ران
نام فیلم: من رئیس هستم – Boss ژانر: اکشن، کمدی، جنایی کارگردان: Anthony D’Souza ستارگان: Akshay Kumar, Shiv Pandit, Mithun Chakraborty محصول کشور: هند سال انتشار: 2013 امتیاز: 5.5 از 10 مدت زمان: 2:20:56 خلاصه داستان: رییس (آکشی کمار) اشتباهی قتلی رو که پدرش انجام داده بود را گردن گرفت و بعد از اینکه دوره ی زندانشو گذروند به یه گانگستر باحال و نترس تبدیل شد اما همه چیز زمانی خراب میشه که یه افسر رشوه خوار قرارداد قتلشو میبنده و باعث یه معمای وحشتناک میشه!!!
ادامه مطلب
تو راهروی خانه‌ی همان عضو هیات مدیره بودم که یکی اومد گفت: تو این خانوم رو زدی!
بیا بیرون ببینم.
رفتم بیرون دیدم اون دوتا خانوم، جار و جنجال راه انداختند که آره، این آقا ما رو زده!
یکی دوتا از همسایه‌ها اومدن جلو و به من گفتن: تو این خانوم رو زدی؟!
من داشتم تعریف می‌کردم که یکی از اون خانوم‌ها حمله کرد و دوباره من رو زد.
به خاطر این حرکت وحشیانه‌، اینجا همه به اون خانومه مشکوک شدن.
من چند بار برای افراد مختلف اصل ماجرا رو تعریف کردم.
در همین حین
دانلود فیلم Black and Blue 2019 سیاه و آبی با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی
دانلود فیلم Black and Blue 2019 , دانلود فیلم سیاه و آبی
کیفیت HD 1080p , HD 720p – سانسور شده

فیلم سیاه و آبی زیرنویس فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.
نام اثر: سیاه و آبی Black and Blue
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
ژانر: اکشن | پلیسی معمایی | هیجان انگیز
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.
نوع فیلم: سینمایی فیلم Black and Blue 2019 سیاه و آبی
مح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها